Nod32 Antivirus+Smart Security+Ofline Updater

Yayınlandı: 14 Nisan 2010 / Antivirus

 

 NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.40 – 32 & 64 BiT
 ESET Smart Security 4.2.40
 ESET Offline Updater 2.0 (Codedate 4920-20100306)

 NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.40 - 32 & 64 BiT

NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.40 (32/64 bit) | 77.0 Mb

NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.40 - 32 & 64 BiTAntivirüs yazılımı denince akla “NOD32” gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.Windows XP işletim sistemi için idealdir, ayrıca eski Windows sistemler, MS-DOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını da destekler.

Sisteminiz ne olursa olsun daha iyi bir Antivirüs yoktur. ESET NOD32 Antivirus, AV-Comparatives tarafından 2006 ve 2007 yıllarında “EN İYİ Antivirüs çözümü” seçildi.

ESET NOD32 Antivirus özellikleri:

* Proaktif Tespit: Ödüllü ThreatSense technolojisi iş işten geçmeden önce sizi, internet kaynaklı tehditlere karşı birden fazla tespit yöntemi kullanarak korur.
* Kusursuz Tespit: ESET bilinen ve bilinmeyen tehditleri hatasız algılar. Test labaratuarlarından sürekli olarak “en iyi” ödülü alır ve sıfır hata oranı ile tanınır.
* Hafif Tasarım: NOD32 Antivirüs çok daha az bellek ve işlemci gücü kullanarak, bilgisayarınızın hızlı çalışmasını sağlar ve oyunlarınız, internet ve e-postalarınız için size yer açar.
* Hızlı Tarama: Arka planda sessizce çalışırken, hızlı dosya taraması ve ürün güncellemeleri gibi hizmetleri büyük bir verimlilik ile halleder.

ESET NOD32 Antivirus’ün kurumsal sürümü beş ila binlerce kullanıcısı olan firmalara uyum sağlayabilen inanılmaz derecede ölçeklendirilebilir bir çözümdür.

Yukarıdaki anlatılan özelliklerin tümünü kapsar ve ek olarak büyüyen tüm işletmeler için başka faydalar ve kolaylıklar da sağlar:

* Sunucu Kurulumları: ESET NOD32 Antivirus çalışma grubu bilgisayarlarına yüklenebildiği gibi server işletim sistemlerine de yüklenebilmektedir. (Ev sürümü sadece çalışma grubu bilgisayarlarına yüklenebilir.
Server’lar da tehdit altında olduklarından bu özellik işletmeler için önemlidir. Serverlar korunmasız kalırsa tek bir virüs tüm sisteminizi alaşağı edebilir.
* Uzak Yönetim: ESET Remote Administrator ile güvenlik yazılımınızı dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu özellik birden fazla lokasyonlarda çalışan firmalar ya da başka bir yerden sisteme müdahale eden yöneticiler için vazgeçilmezdir.
* “Yansı/Mirror” Yeteneği: ESET’in yansı/mirror yeteneği IT yöneticilerinin güncellemeleri çalışma grubuna bağımsız olarak yansıtarak bant genişliğinden tasarruf etmelerini sağlar. Bu da her bir çalışanın güncelleme
almak için internete olan bağımlılığını ortadan kaldırır, kaynak tasarrufu ile tehditler karşı hassaslık sağlar.

ESET Smart Security 4.2.40
 
alternatif indirme adresleri
 
 
ESET Smart Security 4.2.40
ESET Smart Security kişisel güvenlik duvarı, antispam, ve ESET NOD32 Antivirus tarafından da sunulan aynı antivirus ve antispyware koruması ile internet tehditlerine karşı en gelişmiş güvenliği sağlar.

Bu tehditler değişik şekillerde gelebilirler. Aslına bakarsanız, siz bu cümleyi okumayı bitirinceye kadar virüs, truva atı, worm, rootkit, spyware gibi zararlı yazılımların aşağı yukarı 70 tane yeni varyantı açığa çıkmış olacak.

ESET Smart Security sizi tehlikelerden uzak tutar. Ayrıca kişisel güvenlik duvarı sayesinde proaktif olarak içeriği süzebilir ve daha kişisel bir korunma sağlayabilirsiniz.

ESET Smart Security geniş bir yelpazedeki tehditlere karşı bilgisayarınızı korumak için bir araya getirilmiş çözümler grubudur. Ödüllü ESET ThreatSense® teknolojisi üzerine kurulu ESET Smart Security, antispyware, antispam ve kişiselleştirilebilir güvenlik duvarı ile işinizi ve ailenizi internetteki tehlikelerden korur.

ESET Smart Security’nin sağladıkları:

* Proactive Koruma: Tehditleri proaktif olarak tespit edebilen pazarın en gelişmiş sezgisel tarama teknolojisi olan ThreatSense—ile birlikte malware salgını ile imza yayınlanması arasında geçen süredeki zarar görme oranı oldukça azalmıştır. Dâhili antispam ve kişisel güvenlik duvarı size tam bir güvenlik yazılımı sunar.
* Kusursuz Tespit: ESET bilinen ve bilinmeyen tehditleri doğru olarak tespit edebilir. Çeşitli virüs laboratuarlarından ödül üstüne ödül kazanmaktadır ve sıfır “false positive” (hatalı tespit) oranı ile tanınır.1
* Hafif Tasarım: Smart Security çok daha az bellek ve işlemci gücü kullanarak, bilgisayarınızın hızlı çalışmasını sağlar ve oyunlarınız, internet ve e-postalarınız için size yer açar.
* Hızlı Tarama: ESET Smart Security arka planda sessizce çalışırken, hızlı dosya taraması ve ürün güncellemeleri gibi hizmetleri büyük bir verimlilik ile halleder.

Beraberindeki Dokümantasyon

* Ürün kullanım kılavuzu (İndirilebilir PDF; kutular için basılı doküman)
* Entegre çevrim içi yardım (F1 tuşu ile erişilebilir)

Sistem Gereksinimleri

* Desteklenen İşlemciler: 32-bit (x86) ve 64-bit (x64) Intel®, AMD® ya da 100% uyumlu diğerleri
* İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP (32 ve 64-bit sürümleri), Microsoft Windows Vista (32 ve 64-bit sürümleri)
* Bellek: ortalama 33 – 38 MB
* Disk Alanı (indirme): 16MB
* Disk Alanı (yükleme): 78MB

[center]ESET Smart Security Business Edition

ESET Smart Security’nin kurumsal kullanıcılar için olan sürümü yukarıdaki anlatılan özelliklerin tümünü kapsar ve ek olarak büyüyen tüm işletmeler için başka faydalar ve kolaylıklar da sağlar:

* Sunucu Kurulumları: ESET Smart Security çalışma grubu bilgisayarlarına yüklenebildiği gibi server işletim sistemlerine de yüklenebilmektedir. (Ev sürümü sadece çalışma grubu bilgisayarlarına yüklenebilir.) Server’lar da tehdit altında olduklarından bu özellik işletmeler için önemlidir. Serverlar korunmasız kalırsa tek bir virüs tüm sisteminizi alaşağı edebilir.
* Uzak Yönetim: ESET Remote Administrator ile güvenlik yazılımınızı dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu özellik birden fazla lokasyonlarda çalışan firmalar ya da başka bir yerden sisteme müdahale eden yöneticiler için vazgeçilmezdir.
* “Yansı/Mirror” Yeteneği: ESET’in yansı/mirror yeteneği IT yöneticilerinin güncellemeleri çalışma grubuna bağımsız olarak yansıtarak bant genişliğinden tasarruf etmelerini sağlar. Bu da her bir çalışanın güncelleme almak için internete olan bağımlılığını ortadan kaldırır ve kaynak tasarrufu ile tehditler karşı hassaslık sağlar
ESET Smart Security 4.2.40

http://rapidshare.com/files/373592037/ESS.4.2.40.rar

  ESET Offline Updater 2.0 (Codedate 5003-20100406) (32-Bit / 64-Bit)

ESET Offline Updater 2.0 (codedate 5003-20100406) (32-bit / 64-bit)

Nod 32 Antivirüs programınızı internete baglanmadan yada kara listeye alınmadan 05.04.2010 tarihine kadar olan güncellemeleri yapabileceginiz ESET v 4.x.x Offline Cumulative Updater nod 32 kullanıcılarının çok işine yarıyacak

Database updates: BAT/Agent.NAY (2), SymbOS/Yxe.E, Win32/Adware.Antivirus2009 (2), Win32/Adware.Antivirus2009.AB, Win32/Adware.Antivirus2009.AC (2), Win32/Adware.AVSystemCare.AA (2), Win32/Adware.DigitalNames (3), Win32/Adware.DigitalNames.AB (4), Win32/Adware.FearAds.AA, Win32/Adware.FearAds.AB, Win32/Adware.FearAds.AC, Win32/Adware.SecurityTool, Win32/Agent.QWB (6), Win32/AutoRun.IRCBot.CX (2), Win32/AutoRun.IRCBot.DZ, Win32/Cimag.W (2), Win32/Injector.AZY, Win32/Injector.AZZ, Win32/Injector.BAA, Win32/Kryptik.CWG, Win32/Kryptik.CWH, Win32/Oficla.EI (2), Win32/Oficla.EJ (2), Win32/Peerfrag.DR, Win32/PSW.OnLineGames.NNU (2), Win32/PSW.OnLineGames.ODJ, Win32/PSW.OnLineGames.OTW, Win32/PSW.OnLineGames.XTT, Win32/Qhost, Win32/Spy.Zbot.JF

Windows 32-bit version 
http://hotfile.com/dl/36568603/a59add1/EOFU5003_32b.rar.html

Windows 64-bit version 
http://hotfile.com/dl/36568605/3b2f4ef/EOFU5003_64b.rar.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s